Ahoj, přátelé ušáčků,
vůbec nevím, kde začít, a tak to vezmu prostě bez jakékoliv omáčky okolo.
Mám dva ušáky, oba starší. S Rose jsem byla již dvakrát v Brně na operaci zadních zoubků, spousta z vás bohužel určitě ví, co to obnáší, ale bojujeme.
Před měsícem mi přestal jíst Roger. Moje veterinářka si s tím bohužel neporadila a doporučila opět Brno. Děsila jsem se, že to budou také zadní zoubky, ale je to horší. Na CT mu zjistili zánět v obou uších, řešení je jen operativní, nebo ho nechat uspat. Na to já prostě nemám srdce.
K věci: včera vyšetření, CT a krev – přes 6 tis., objednán na první operaci v pondělí – 8 až 10 tis., další po rekonvalescenci, cca za měsíc. Druhé ouško má trošičku lepší, tak tam prý částka bude o trochu nižší…
I když vím (a bohužel mám zkušeností víc, než je zdrávo), že ušáci nejsou na péči zrovna levná zvířátka, na tohle prostě nemám… Zároveň si ale nedokážu připustit, že bych ho nechala uspat „jen“ kvůli penězům…
A tak bych chtěla poprosit o dvě věci:
-
finanční pomoc na léčbu a léky
-
a druhá věc, asi důležitější – držte nám tlapky :)











