Cítím se jako matka samoživitelka ale nejsem. Mám partnera s kterým mám tři děti, které miluji nadevše. Bohužel partner trpí poruchou osobnosti – vyhýbavé, úzkostné, emočně nestabilní rysy. V tenzi trpí sebepoškozováním a tak se musí hlídat. Má ID prvního stupně, ale před týdnem se vrátil po opakované hospitalizaci v psychiatrické nemocnici. Chceme zažádat o navýšení, ale než se tak stane, tak bohužel stále má z prvního stupně pouze 5 800Kč. Naše výdaje jsou ale vyšší než 40 tisíc a máme nově zvýšený nájem. Chci si najít práci nejspíš už od příštího měsíce jenže než se tak stane s dětmi jsme závislý na rodičovském příspěvku.
Mimo partnera musím samozřejmě ještě řešit starost o mé tři děti z toho prostřední syn Davídek trpí smíšenou vývojovou dysfázií a dyspraxii. Po nástupu do ZŠ bude muset nastoupit do speciální třídy což je pro mě další starost navíc. Mám nejmladší dceru které jsou tři ale nemohu se plně věnovat ani jí. Finance by nám pomohli na základní potřeby na které již nezbývají peníze: potraviny, prací prášek, hygiena, léky. Peníze budou použity na základní potřeby : jídlo, úhrada obědu ve škole a MŠ, hygiena









