30. 4. 2025 8:52
Dobrý den milí dárci,
ještě jednou vám z celého srdce děkujeme za vaši finanční podporu. Momentálně se nacházíme v rehabilitační léčebně a tím, že se blíží slunné dny.. naše Viky potřebuje vhodnou obuv. Stále nosí speciálně vyrobené vložky na míru, ale musíme přemýšlet i o letní verzi. Požádala jsem tedy o možnost využít vybrané zůstatkové peníze ze sbírky na zakoupení zdravotních a ortopedických botek a dále na procedury a pobyt v rehabilitační léčebně. Jen se sluší vás informovat.. 😊
Moc děkujeme. Vážíme si vašeho zájmu a všem přejeme pevné zdraví. Věřte, že v těžkých chvílích, vypustíte z hlavy kde jakou malichernost a soustředíte se jen na to podstatné, a to je vaše zdraví nebo zdraví vašich blízkých. ❤️
Mějte krásné slunečné dny.. ❤️