Velmi zdravím všechny lidičky se ❤️ na správném místě, ráda bych Vám představila našeho syna Vojtíška. Vojtíšek je veselý chlapeček, který neměl při příchodu na svět moc štěstí a narodil se s kombinovaným postižením. Momentálně je mu 5 a půl roku, stále nechodí, proto absolvujeme speciální rehabilitace a lázeňské pobyty. Tímto bych Vás chtěla za svou rodinu moc poprosit i o sebemenší finanční podporu, aby i nadále mohl intenzivně rehabilitovat a podařilo se nám ho postavit na nožičky. První krůčky mohu být pro někoho běžná věc, ale pro nás to představuje velké úsilí. Radujeme se z každého jeho pokroku, je to bojovník. ❤️❤️🍀🍀🍀











