Ahoj,
rád bych se Vám představil. Jmenuji se Vašík Vopalecký. Narodil jsem se 19. 8. 2014 jako naprosto zdravé miminko (v porodnici to totiž říkali mamince a tatínkovi). Rodiče ze mě měli obrovskou radost, ale po pár hodinách se začali dozvídat, že tomu úplně tak nebylo. Můj, ale i život celé mé rodiny se doslova otočil vzhůru nohama. Lékaři z mostecké nemocnice (kde mi mimochodem zachránili hned po narození život) po mnoha a mnoha vyšetřeních diagnostikovali mimo jiné DMO(dětská mozková obrna) kvadruspatického typu s těžkým hypertonusem. Bohužel se k tomu všemu přidala i ta mrcha epilepsie. I přes veškeré překážky, které toto všechno obnáší se já (Vašík) a celá moje rodina snažíme, usnadnit mi život jak to jen jde.











