Ahoj moji dárci. :) Jmenuji se Míša a v únoru jsem oslavila 4 roky bojovného života. Jsem taková malá treperenda. A i když zatím stále nechodím tak se nevzdávám a bojuji. A jakou že to vlastně mám diagnózu?
Na to zatím nikdo z lékařů nepřišel a čekáme na několikátou genetiku, tak uvidíme, co to bude . Pokud ne, tak mě čeká magnetická rezonance zádiček. Akorát co vím, tak mi neslouží nožičky – mám hypotonii svalů, růstovou retardaci, opožděný psychomotoricky vývoj a zkrácené šlachy. Kolínka mám pořád zkrčené a ne a ne je pořádně narovnat. Tak mě mamka s taťkou budou pořizovat ortézy na kolínka, vozíček a ještě k tomu potřebuji hodně cvičit. Jak v lázních, tak i v Brně na Neurorehabilitaci. Jenže tady to nákladné cvičení nejde bohužel na pojišťovnu a já bych tak moc chtěla chodit. Proto se milý dárci obracím na Vás s pomocí k dosažení k mému vytouženému cíli . :)











