Jak jenom začít? Snad přáním hezkého dne!
Jmenuji se Zuzana Horáková, v říjnu mi bude 26let a od roku 2017 jsem pracovala jako barmanka v podniku Tomi bar.
Milovala jsem tu práci! Ráda komunikuji s lidmi, ráda jsem jim naslouchala, společně s nimi řešila nepříjemnosti a naopak i radosti a úspěchy.
Moc ráda jsem sportovala, lyžovat jsem díky tatínkovi začala už ve dvou letech. Sport, plavání, tanec byl můj živel.
Taky vytváření- kreslení, keramika bylo mému srdci velice blízké.
Hodně času jsem trávila s přáteli, společně jsme sdíleli mnohé: plážový volejbal, dlouhé procházky přírodou, výlety na hory a k moři. Posezení nad kávičkou a povídání o něčem i ničem jsem také milovala.
Nikdy jsem nepomyslela na to ,že by tomu mohlo být jinak, že během okamžiku všecko krásné bude to tam.










