Ahoj všem.Jmenuji se Petra, je mi 38 let. Pocházím z Litoměřic. Už přes dva roky žijí v Ústavu sociální péče ve Snědovicích. V roce 2017 jsem měla vážný úraz a od té doby jsem na invalidním vozíku. Peru se s tím, nikdy nic nevzdávam a jsem nevyléčitelný optimista. Pravidelně jezdím na rehabilitace a cvičím. Moje úspory ale došly, proto se obracím s prosbou na vás. Dělám velké pokroky, proto bych ráda pokračovala. Nohami hýbu, ruce mám částečně ochrnuté. Na rehabilitacích bych chtěla posílit svou fyzickou kondici, naučit se nové věci a zkusit si pár kroků v chodítku. Cílová částka je 15.000,- Kč. V případě, že se vybere nižší částka, použiji na servis mechanického invalidního vozíku. Pokud se vybere částka vyšší, použijí na úhradu nového akumulátoru do elektrického invalidního vozíku. Předem děkuji.









