11. 10. 2025 18:48
Kamarádi, mockrát děkuju za pomoc se sbírkou a za tu obrovskou podporu.
Už mám za sebou dvě fyzio návštěvy doma – kraniosakrální terapii a klasickou fyzio, hlavně kvůli protažení, úlevě od bolestí a rehabilitaci lícního nervu. Cítím se mnohem lépe.
Zatím pořád spíš neslyším, ale ještě je čas na zlepšení, takže uvidíme. Teď se dorozumívám díky aplikaci, která přepisuje mluvené slovo do textu.
Koukám z okna na barevné stromy a je mi dobře. Cítím energii a chuť žít, a tak vím, že to půjde. I když teď většinu dne jím nebo spím, vím, že všechno chce jen čas – a fyzička i síla se zase vrátí.
Ještě jednou děkuju vám všem, že mi odpadly stresy kvůli financím. ❤️