Pomůžete mamince samoživitelce Lucii a jejím dvou synům, kteří se oba léčí s oční vadou.
Jiřík je již po operaci, nicméně stále vidí pouze na levé oko 30 % a na pravé 70 %. Je potřeba, aby dvakrát týdně dojížděl na rehabílitace na cvičení, toto cvičení musí absolvovat i druhý syn, kterého také čeká operace. Pokud cvičení nezabere, starší syn nebude moct nikdy vlastnit řidičský průkaz.
Dvakrát týdně jezdíme do České Lípy mimo své bydliště, jednou za tři měsíce do Liberce na kliniku a poté půlročně do Prahy je to spojené s výlohami za dopravu, pobyt v nemocnicích.
Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?
Finance budou využity na cestovné, léčbu a s výdeji s těmito náklady souvisejícími.









