Sbírka ukončena:

Rehabilitace pro dceru

Vybráno 0 Kč 900 Kč
30 000 Kč
 -
4 dárci
Celkem se zapojilo
225 Kč
Průměrná výše daru
600 Kč
Nejvyšší dar
60 dnů
Vybráno za
Více o této sbírce

Rehabilitace pro dceru

Vybráno 0 Kč 900 Kč
30 000 Kč

Všechny sbírky ověřujeme

Zakladatel
Zdeňka Kotyzova
Datum přidání
28. 6. 2023

Představení sbírky

Sbírka pomůže moji dceři Zdeňce Kotyzové na rehabilitace , která je 8 let po vážné autonehodě a zůstala na invalidnim vozíku . 

Komu pomůžeme?

Pomoc pro dceru, která je plně závislá na pomoc svoji maminky .8 let je péče o ni velice náročná a namáhavá , proto jsem vděčná za pomoc rehabilitačnich profesionálů a terapeutu , kteří dali mě i mé dceři chuť do života . Poškození mozku se nedá vyléčit , ale muže se změnit či zmírnit bolest na těle i na duši. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Zdenička měla před 8 lety vážnou autonehodu , při které došlo k vážnému poranění mozku . Zůstala na invalidním vozíku a je plně odkázána na svou maminku. Která se o ni nepřetržitě sama stará  a shání prostředky k její léčbě a rehabilitaci. Chci pro dceru život takový jaký si zaslouží , plný smíchu a radosti. Peníze půjdou na rehabilitace , které dcera velice potřebuje a bez kterých se neobejde. Přežila a to je hlavní !

Chcete zakladateli sbírky něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

Ano, při vyplňování údajů stačí zaškrtnou kolonku „Chci vystavit potvrzení o daru“ a my vám potvrzení zašleme na e-mailovou adresu, kterou jste uvedli.

K čemu mi potvrzení o daru bude?

Váš dar pomůže i vám – můžete si ho totiž jednoduše odečíst od základu daně v daňovém přiznání za daný rok. Pro fyzické osoby (včetně zaměstnanců) platí, že souhrnná hodnota daru musí činit alespoň 1 000 Kč. Právnické osoby si pak mohou od základu daně odečíst hodnotu darů, pokud jejich hodnota činí alespoň 2 000 Kč. Detailnější informace naleznete v § 15 a 20, odst. 1 Zákona 586/1992 sb. o daních z příjmů.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se sbírce dlouhodobě nedaří získávat dary, spojíme se s jejím zakladatelem a domluvíme se na jejím ukončení a předání částky, kterou se podařilo vybrat. Pokud se například vybíralo na přístroj, který není možné za nižší částky pořídit, poprosíme zakladatele sbírky o alternativní řešení. Z podstaty veřejné sbírky ale není možné finanční prostředky dárcům poslat zpět.

Mohu vám poslat peníze přímo na účet? Kde najdu číslo účtu?

Peníze je vždy třeba poslat se správným variabilním symbolem, abychom dokázali platbu přiřadit ke správné sbírce. Proto je potřeba u každé sbírky zvolit platbu bankovním převodem, na základě které vám vygenerujeme variabilní symbol a veškeré údaje o platbě vám zašleme.

Je Donio garantem, že je sbírka důvěryhodná?

Donio je platforma, která založení sbírek umožňuje. V profilu každé sbírky je uvedeno jméno jejího zakladatele, kterému po ukončení sbírky předáme dar. K posouzení, zda je zakladatel důvěryhodný, používáme několik kritérií, abychom co nejvíce předešli zneužití.

Velkorysý dárce
600 Kč  •  23. 8. 2023 18:38
DobroDárce
200 Kč  •  21. 8. 2023 11:55
Štědrý dárce
50 Kč  •  29. 6. 2023 19:30
Štědrý dárce
50 Kč  •  28. 6. 2023 21:03

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

  1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
  2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
  3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Tato dobročinná sbírka spadá pod veřejnou sbírku založenou pořadatelem a je pořádaná ve prospěch příjemce.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat