Můj chlapeček se narodil 2. 7. 2018 Tomášek má ještě 2 sourozence 18letého brášku Kamila a 14letou sestru Simonku, když jsem čekala Tomáška těšili jsme se na našeho benjaminka ,těhotenství probíhalo naprosto v pořádku bez komlikaci v den porodu,ale začli problémy a bohužel byl 2 a půl h.bez přísunu kyslíku náš malý utrpěl nenávratné poškození mozku odnesl si DMO kvadruspastickou formu postiženi všech 4 končetin,CVI poškozeni zraku a symptomatickou epilepsii Tomáškovi budou 4 roky a je bohužel ležící jíme mixovanou stravu hrozi nám peg ,ale při konzultaci,že musi přibrat alespoň jedno kilo jsme za 4 měsice dosáhli dvou kil úspěch, kterých si my maminky takovýchto dětiček vážíme. Mým cilem je,aby posílil hlavičku tak,aby ji sám udržel pro mne jako maminku je to nesmírně těžké, když nevidíte velké pokroky,ale raduji se z každého malinkeho posunu a k tomu je potřeba pravidelná rehabilitace,snažime se 2×ročně jezdit do lázní a min.3×neurorehabilitace za kterými jezdime do Prahy věřím, že Tomáška dostaneme alespoň do sedu je to můj sen,kterého se nikdy nevzdáme.
