Podpořte prosím vznik a první měsíce fungování regionálního internetového rádia. Jeho úkolem bude informovat obyvatelstvo v regionu o všelijakých nadcházejících a aktuálních událostech - ať už společenských, kulturních, sportovních či jiných (třeba, že v určité obci zahájili sezónní prodej medu :))
Jingly, pozvánky a reklamní spoty – to vše v místním, dosti jadrném a svérázném nářečí :) v podstatě v Čechách nám asi rozumět nebudou :-O
A kde že je ten region? no až za Ostravou, na Třinecku, a říká se tady tomu Gorolia… No a samozřejmě mjůzik, hodně mjůzik, všeho druhu..









