19. 11. 2020 12:19
Milí štědří dárci,
všem vám moc děkuji!
Nevím, jak vám mám dostatečně vyjádřit moji vděčnost, ale alespoň se o to pokusím. Díky vám bych mohla při troše štěstí mít nové naslouchátko už pod stromečkem. Nikdy bych nevěřila, že mám ve svém okolí tolik štědrých, úžasných a hodných lidí. Chtěla bych vám tedy alespoň popřát, ať jste šťastní a především ZDRAVÍ. Když je člověk nemocný, tak se občas cítí bezmocně. Věřte mi! Proto prosím pomáhejte i nadále potřebným a slabým lidem. Člověk totiž nikdy neví, kdy sám bude potřebovat pomoc. A tak úžasným lidem, jako jste vy, se jistě pomoci vždy dostane, jakmile ji budou potřebovat.
Ještě jednou vám tedy z celého srdce děkuji za jakoukoliv podporu a přeji vám v životě jen to nejlepší.
Vaše Barča