Tobík je skoro 2 měsíce po operaci srdíčka, (Ebstainova anomálie) při operačním výkonu mu provedli plastiku trojcípé chlopně, zavřeli komorový defekt a udělali jeden a půl cirkulace. (krev z horní části těla teče samospádem do plyc). Byla to moc těžká a složitá operace.










