Už devět let díky nám mají pejsci v útulcích a dočasných péčích plná bříška. Jsem nepopsatelně vděčná za to, co jsme vytvořili z jedné akce v roce 2016, kdy jsem myslela, že to bude jednorázová událost.
Letos tu máme desátý rok. Kdyby tohle někdo řekl malý Adélce, byla by nadšená, ale my tu nejsme od toho, abychom dělali radost psychicky narušenýmu dítěti.
Sbírka běží i zde na Donio, protože je to osvědčená stránka a 100 % z vybraných peněz jde na danou sbírku a vše je právě pod palcem Donia. A na důvěře, kterou ve mně máte, mi od začátku záleží stejně jako na těch pejscích, kterým pomáháme. Za to – a nejen to – vám patří obrovský dík.
Letos si také můžete vybrat i něco, co vám sbírku bude připomínat navždy – mrkněte se sem :).
Všechny postupy a aktualizace průběžně dokumentuji na instagramu, kde se můžete podívat na připnuté příspěvky a výběry od první sbírky až do té poslední,
Jak to vlastně celé funguje? Vánoční materiální sbírka se nejmenuje „materiální“ jen tak. Stále je pro mě velmi důležité, aby se nevyužité věci pro pejsky nevyhodily a našly upotřebení tam, kde je to nutné. Jenže spoustu lidí doma nemá nic, co by darovali, a tak chtějí přispět finančně. A aby peníze neputovaly jen z jednoho transparentního účtu na další, vždy za vysbíranou částku pořídím to, co je potřeba – převážně superprémiové granule, antiparazitní a veterinární přípravky, hygienu a čistící prostředky a mnohem, mnohem víc.









