Miabel Kloučková je od malička velká pohodářka, říkali jsme si, že je to naše třetí dítě za odměnu. Má dva starší bratry, kteří pořádně nechápou, proč je taková, a vlastně ani my pořádně nevíme, kde se stala chyba a v čem byl problém… Od malička je to usměvavá holčička, nikdy moc nemarodila, občas nějaká rýmička. Jen v pohybu byla jiná než stejně staré děti, tak jsme si říkali, že bude trošku opožděná. Na bříško se začala točit v půl roce, něco málo po roce konečně sama seděla. Od jednoho roku jsme začali chodit na rehabilitace, na které jsme docházeli asi půl roku, pak začal podzim, občasná rýma, tak jsme návštěvy vynechali. A najednou, 1. 11. 2024, se začala rozlézat po čtyřech, dala to staršímu bratrovi k narozeninám ❤️. Po Vánocích jsme začali řešit neurologa, u kterého jsme byli v dubnu. Ten nás odeslal na vyšetření do Motola, které proběhlo v červenci.
Miabelka byla podruhé na EEG, kde nám řekli, že nemohou potvrdit ani vyloučit epilepsii. Prošla si magnetickou rezonancí, ta dopadla v pořádku. Nyní čekáme na další návštěvu u neurologa. Máme objednané genetické vyšetření, které proběhne v prosinci. Vše poměrně trvá, stále čekáme…našla jsem proto kliniku, kde by mohly Mie pomoci k prvním krůčkům. Miunka všude pláče, ale tady překvapila, zřejmě z toho má dobrý pocit a věří jako my, že jí to pomůže konečně se postavit ❤️
Doufáme a věříme, že to Miabel pomůže a konečně se postaví. Ale bohužel naše finanční možnosti na to nedosáhnou. Proto se obracíme na vás s prosbou o pomoc. 🙏 Přejeme si, aby si letos mohla dojít pod stromeček pro dárky sama. 😔
