Naše kapela s indonéskou pěnicí v čele vznikla v pražském Podolí koncem roku 2019 těsně před vypuknutím covidu. Začínali jsme hraním našich oblíbených songů všemožných žánrů: hlavně rocku a blues, ale okořeněných country, folkem, popem, ale i punkem nebo metalem. Odtud náš tagline: Indonesian-Czech spicy rock and blues since 2019. Postupně prorážíme i za hranice Prahy a přitom pracujeme na vlastní tvorbě. Máme už první devítku vlastních songů v pěkném žánrovém mixu a tu bychom teď rádi vydali jako naší prvotinu.









