Ahoj všichni,
rád bych Vám představil naší kapelu BOD ZLOMU z Mostu. Tak jako většina hudebních těles se neradi škatulkujeme, ale hrajeme něco mezi rockem a punkem, zkrátka takový devadesátkový bigbít.
Hrajeme pouze vlastní věci, máme svojí hudby i texty, které jsou v češtině. Rádi bychom naší současnou tvorbu shrnuli na CD, abychom ji mohli rozšířit více mezi Vás a zároveň ,,na stará kolena" si splnit dětský sen o vlastním CD.
Odkaz na Spotify:














