Je to tady, tramtadadáá! Víte, jak jste se nás někteří pořád ptali, kdy že bude to CD? Víte? Tak teď už nebudeme jen neurčitě krčit rameny. My to totiž konečně natočili! A co přesně? Prostě naše největší hity, hlavně ty francouzské, s naší báječnou Maru. Bude to opravdu boží cédéčko a navíc i krásné shrnutí 10-ti let, co spolu takto muzicírujeme.
Ale abychom ho dostali až k vám, potřebujeme vaši pomoc!
About the project
Many of you have been asking us about our CD and unfortunatelly we didn't have anything to offer. Until now. It is getting ready, it being cooked, our music wants to get to you! It consists mainly of French songs sung by wonderful Marie and also some few English and Czech tunes. And it is coming out right for our 10th anniversary!









