27. 7. 2024 16:00
Moji milí přátelé,kteří jste mi fandili a přispěli na mojí nožičku,chci vám z celé své dušičky poděkovat,že jste mi pomohli.Díky vám už mám krásnou barevnou nožičku s chodidlem,kterou mi asi budou ostatní děti možná i trochu závidět.A dokonce ji můžu dát do boty,takže se můžu rozběhnout,jak se mi zachce.A také toho řádně využívám.Moji rodiče mě nestačí chytat,abych jim neutekl,natož moje babičky a dědové.Ty jenom kulí oči.Pravda,někdy trochu přemýšlím,jak nožku postavit,abych se dostal tam,kam potřebuji,ale když mi nikdo nepomáhá,tak to zvládnu.Jsem moc šikovný a tak už se nebojím.Pouštím se do všeho velkou rychlostí,mám přece co dohánět.
A moji rodiče vám vzkazují,že jsou moc rádi,že vás máme a že jste s námi byli,když jsme to nejvíc potřebovali.Babička a děda prý i trochu plakali radostí,že se to povedlo.Ještě není všechno za mnou.Brzy povyrostu a budu určitě chtít pořád běhat a taky kreslit a zkrátka všechno to,co moji kamarádi a hlavně moje sestřička,která je prostě pořád šikovnější než já a to mě štve.Ale já jsem bojovník a nikdy to nevzdám.Mám přece tolik dobrých lidí kolem sebe.
