Jsem invalidní ve 3. stupni a s dětmi a manželem bydlíme v azylovém domě. Manžel pracuje, ale naše finance tak tak pokryjí úhradu nájmu nájmu, elektřiny a dalších nezbytných rodinných výdajů. Naše pračka postupně přestává fungovat a nejsou peníze na novou. Pokud by bylo dostatek peněz, rádi bychom si zakoupili pračku i se sušičkou, protože v azylovém domě není moc kde rádlo sušit.









