Z celého srdce děkuji všem dárcům, že umožnili Emilce i ostatním zvířátkům návrat do normálního života. Bez vás bychom to nezvládli. Ať vám Bůh žehná. Přikládám nové fotografie. Na nožku už chodí. Sice trochu kulhá a opora kostí by se měla časem vyjmout, až kosti srostou, ale je to obrovský rozdíl oproti tomu, jak nožka vypadala před operací.
Zachráněná fenečka ze státního útulku smrti s komplikovanou zlomeninou nohy má naději na radostný život u adoptivních rodičů, pokud se podaří vybrat peníze na její operaci. Na kostech už začínají srůsty, proto je operace nutná a akutní, jinak hrozí amputace nohy. Všem ochotným dárcům, sponzorům, ze srdce děkuji za pomoc s nadějí na zázrak.










