V neděli 15. 9. 2024 se prohnala městem Žulová voda, která obrátila život paní Kamile a její rodině vzhůru nohama. Při fatálních povodních voda zatopila dům i s obytnou částí a napáchala obrovské škody. Všichni museli dům opustit a s hrůzou tak čekat, v jakém stavu svůj domov najdou. Rodina přišla o všechno vybavení a domeček byl metr a půl naplněn vodou. Zahrada byla srovnána se zemi a do sklepa stále teče voda. Na takovou zkázu nebyl nikdo připraven. Dům bohužel stojí v povodňové oblasti a tak nemohl být pojištěn. Rodině zůstaly jen oči pro pláč a beznaděj. Sami na vlastní pěst se pokouší zmírnit škody, ale na to jsou potřeba finance, které zoufale chybí.










