Dostali jsme se náhle do velmi komplikované situace, a moc by jsme Vás chtěli poprosit o pomoc. Pro našeho koníka Romea, který u nás pomáhá s hipoterapií dětí: Daniela, Elišky, Nikolky, Matěje… Je to moc hodný kůň a všichni ho máme moc rádi. Romeo pomáhá dětem a teď potřebuje pomoct. V sobotu 5. 3. 2022 mu ráno bylo moc špatně, došlo ke klice, veterinářka se mu snažila od rána pomoct, injekce, kapačky, vodili jsme ho, bohužel se stav i nadále nelepšil a stále zhoršoval. Odpoledne už byli jen dvě možnosti odjet na Veterinární kliniku do Brna a pokusit se ho zachránit, nebo pokud by zůstal doma musel by se utratit. Dali jsme mu šanci , šanci na život, je to bojovník. V Brně ve veterinární nemocnici se mu všichni moc snažili pomoct . V neděli ráno 6. 3. protože se stav koliky nelepšil a střevo bylo přehozené přes slezinu a ledvinu a zamotané , nešlo to řešit jinak než akutní operací. Operace proběhla dobře, po operaci se zvládl postavit. Nyní je na jednotce intenzivní péče, a všichni se tam o něj profesionálně s láskou starají.
Věřte, že rozhodování bylo těžké , ale nemohli jsme v tu chvíli jednat jinak než ho zachránit. Proto by jsme Vás všechny moc chtěli poprosit za jakýkoliv příspěvek na léčbu Romea. Moc děkujeme.
