Když nám Honza poslal smsku, že Mirka zemřela, vyrazilo nám to dech. Vždyť jsme se před pár dny viděli a Mirka byla tak veselá a srdečně se smála. Oči se nám zalily slzami při představě, co bude teď s dětmi. Jak to všichni bez Mirky zvládnou? Proto jsme se s těžkým srdcem rozhodli uspořádat dobročinnou sbírku pro děti Markétku a Mirínka (5 a 2 roky), které zůstaly bez maminky. Mirka zemřela náhle na udušení při epileptickém záchvatu. Děti byly bohužel celou dobu s ní, bez možnosti jí jakkoli pomoci. Jejich tatínek Honza, který byl tou dobou v práci, tak zůstal na děti úplně sám, bez nikoho dalšího, kdo by se o děti mohl postarat. Protože malému Mirínkovi jsou teprve dva roky, musel Honza opustit zaměstnání a jít na rodičovskou dovolenou. Kromě ztráty milující maminky a manželky se rodina dostala do finanční nouze, protože jim vypadl jediný zdroj příjmů. V současné době, jsou odkázáni pouze na rodičovský příspěvek.











