Projekt ukončen:

Projekt EvoluceX – od lidí pro lidi

Vybráno 0 Kč 0 Kč
1 000 000 Kč
 -
0 přispěvatelů
Celkem se zapojilo
0 Kč
Průměrná výše příspěvku
0 Kč
Nejvyšší příspěvek
90 dnů
Vybráno za
Více o tomto projektu

Projekt EvoluceX – od lidí pro lidi

Vybráno 0 Kč 0 Kč
1 000 000 Kč
Zakladatel
Petr Jakš
Datum přidání
22. 9. 2023

Představení projektu

název nejlépe vystihuje tento projekt. V podstatě se jedená o vytvoření klubu, který má pomoci opravdu spoustě lidí včetně vás, kteří čtete tento příspěvek. Proto vás chci požádat o plné soustředění. Četba Vám zabere zhruba 20–30 minut času. Jdeme na to…

Co konkrétně projekt nabízí?

Základní službou je e-shop, který nabízí, a bude postupně nabízet více jak 50 000 tisíc produktů světových značek se slevou až 70 % oproti tržní ceně. Doručení zboží a sklady jsou poskytovány od partnera. Jedná se tedy o zboží na dropshipping.

Aktuálně e-shop běží na doméně www.evolucex.store a je dostupný veřejně. Což se během krátké doby změní a bude přístupný pouze registrovaným členům v našem projektu/klubu EVOLUCEX. Nyní si můžete srovnat již zveřejněné produkty s naší cenou a cenou dostupnou na internetu. Produkty dále přibývají, na zabezpečení a dalších potřebných funkcích se pracuje. Další výpis kategorií, značek a produktů máme zpracované v pdf prezentaci, kterou vám rád představím na případném online setkání.

Celá myšlenka a Vize tohoto projektu je mnohem hlubší a celá prezentace projektu by byla minimálně na další hodinu. Tady vám shrnu celkovou myšlenku, co chceme v projektu lidem poskytnout.

Celý projekt se bude věnovat oblastem:

 1. Vzdělávání: Osobní rozvoj, úspora a řízení peněz, podnikání, Investice
 2. Nástroje a produkty pro úsporu peněz: náš e-shop, další oblasti jako energie, pravidelné měsíční výdaje domácnosti a téměř vše za co měsíčně platíte.
 3. Nástroje a produkty pro navýšení příjmů: Tato oblast zahrnuje možnost spolupráce a vybudování si dalšího příjmu, dokonce i pasivního příjmu. Opět toto je na delší prezentaci. Ale základem bude možnost získat pasivní příjem i díky Vaší investici právě tady a teď. To si ještě vysvětlíme. Proto se vyplatí nás podpořit.
 4. Nástroje a produkty pro investice: Když se v projektu budete vzdělávat, šetřit peníze a zajistíte si i další příjem je vhodné peníze dále investovat a budovat si tak diverzifikované portfolio, které vám může zajistit kapitál na budoucí cíle, sny, případně zajištění na důchod.

Chápete tu přidanou hodnotu celého projektu? Projekt bude pro několik skupin lidí. Někteří budou chtít využít pouze vzdělání a ušetřit peníze a ti, kteří budou chtít tuto příležitost uchopit jako celoživotní směr mají zde možnost se realizovat, zajistit si tak vzdělávání, příjem v neomezené výši a připravit se na skvělou budoucnost.

Samozřejmě je třeba zmínit, že členství v tomto klubu není zdarma, a to z prostého důvodu. Není marže na produktech v e-shopu, kolem celého projektu je spoustu nákladů a odměn, které musíme zaplatit, proto je třeba stanovit členské poplatky. Budou rozděleny do 2 kategorií, které budou odpovídat poskytnutým informacím a službám:

 1. Spotřebitel: Bude ten, kdo chce pouze využít výhod zlevněných nákupů, ušetřit peníze a vzdělávat se, případně využít finanční a investiční služby.

 Cena tohoto členství je:

399 Kč/ měsíčně (ročně/4788 Kč), nebo lze zakoupit balíčky:

3 měsíce – 1110 Kč (úspora 7 % – 348 Kč)

 6 měsíců – 2094 Kč (úspora 13 % – 588 Kč)

12 měsíců: 3588 Kč (úspora 25 % – 1200 Kč)

 1. Podnikatel: Kromě výše uvedených výhod bude mít možnost zapojit se do podnikatelských aktivit v našem projektu. Od vybudování si příjmu s projektem tak i dalších příležitostí a spoluprací. Dále dostane rozšířené vzdělávání zaměřené na podnikání, firemní finance a investice. Dále dostane nástroje a návody na budování vlastního podnikání. (Web, marketing… a vše spojené s online podnikáním)

Cena tohoto členství je:

999 Kč/měsíčně. – Momentálně nemáme nastaveny výhodnější balíčky pro tento typ členství. (pracujeme na vytvoření celého partnerského systému)

A v neposlední řadě jste tu vy, kteří stojíte na začátku toho všeho a

 nyní bych vám rád sdělil pár důležitých informací…

Ano, teď chci mluvit převážně k vám, kteří uvažujete, že podpoříte tento velkolepý projekt. Co vlastně můžete získat a co ztratit. Pokud se na celý projekt podíváme z toho nejhoršího scénáře a tím je, že se nám nepovede naplnit ani 10 % z toho co plánujeme (po domluvě mohu zájemcům vysvětlit na online kávě podrobněji naší Vizi) i přesto můžete získat více než ztratit. A to díky tomu, že zde již existuje e-shop, který má takovou přidanou hodnotu, kterou aktuálně nemá konkurenci. Takže víme jistě, že se najdou ti, kteří budou chtít zaplatit za to, aby mohli ušetřit…a kolik? Zkusme si dát jednoduchý příklad a modelovou situaci:

Aktuálně se nám blíží Vánoce a lidé začnou nakupovat dárky…Dejme tomu, že se dozví o našem e-shopu a budou chtít nakoupit a ušetřit až 70%. Vědí, že chtějí nakupovat postupně během 2–3 měsíců co zbývá do Vánoc. Takže náš modelový člen si nakoupí 3měsíční členství v klubu a nakoupí na našem e-shopu dárky pro celou rodinu. Například:

Pánské hodinky pro manžela, Tyčový vysavač do domácnosti, pro dceru: mobil a stolek na notebook a pro syna závodní motorku a garáž na autíčka. Zde jsem našel při vyhledávání tyto stejné produkty (bral jsem průměrné ceny) za

celkovou cenu nákupu: 10 800 Kč + plus poštovné, protože produkty jsou z různých

 e-shopu. Zde ceny na obrázku z google.cz:

A zde náš nákupní košík z projektu EvoluceX:

Cena celkem: 6 394 Kč + doprava, která bude o něco vyšší, než je uvedena.

Každopádně pokud srovnáme ceny a odečteme poplatek za členství v klubu na tři měsíce máme tady výslednou úsporu:

 10 800 – (6 394 + 1110) = 10 800 – 7394 = 3406 Kč (31 %) úspora

Takže se Vás aktuálně ptám? Vyplatí se to být členem takového klubu? Za nás ano, každý má šanci jenom získat. Jdete do toho? Ale pojďme dál to není vše…

 Důležité pro celý projekt jsou dvě zásadní věci:

 1. Musí být pro koho tvořit…bez lidí to logicky nedává smysl 😊
 2. Musí mít Vizi, cíle a jasné poslání…A to máme!

Druhá zmíněná věc je jasná, Víme, proč to děláme, co děláme a jak to děláme. Ale zda se tento projekt dostane k lidem už záleží na vás…proto vás opět vyzívám o podporu a zapojení se do projektu, kde můžete získat opravdu hodně… pojďme dále…

Kdo za projektem stojí?

Kdo za projektem stojí…

Ahoj, rád se představím a povím vám co mě vedlo k vytvoření tohoto projektu…

Mé jméno je Petr Jakš, je mi 33 let mám syna, přítelkyni a pocházím z Moravy. Nyní celkem dost cestuji po celé ČR v rámci svých podnikatelských aktivit.

Od svých 20ti let se pohybuji ve světě podnikání. Prošel jsem toho opravdu hodně, od finančního poradenství, investic, tvorbě a vedení e-shopu, prodeje na Amazonu až po energetiku a obnovitelné zdroje. Vše mělo svůj důvod. Postupně vznikla myšlenka založit komplexní projekt, který nabídne vše na jednom místě. Možná se to zdá jako šílená představa, ale co již skutečně existuje lze přetvořit v něco co může fungovat lépe a mnohem efektivněji a výhodněji pro všechny…Ano, bavíme se tady o cestě, která bude dlouhá, ale věřte bude stát za to a určitě chcete být u toho. Proto neváhejte a podpořte tuto naši cestu, která změní životy nám všem…

Co mě vlastně vede k celé myšlence a proč jdu do toho na plno a žádám i vás pojďte do toho se mnou. Jak jsem již zmínil mám syna, rodinu, přátele tak jako každý z Vás. Vše, co píšu se týká náš všech. Situace v naší zemi za posledních pár let graduje v něco, co se jistě nelíbí nikomu z nás. Konkrétně nemá smysl se zabývat tím co nefunguje, ale jistě si každý z nás na něco vzpomeneme. Takže dalším cílem našeho projektu je toto změnit, a to nejen kvůli nám samotným, ale pro naše děti a budoucí generace. Projekt, který vám tady prezentuji má Vize a cíle na desítky let, není to něco, co se vytvoří a bude tu rok, protože má pevné základy a směr. Celý systém se tvoří za pochodu dle potřeb trhu a všech členů. Dále se bude přizpůsobovat podmínkám a příležitostem, které k nám přijdou.

Na co vybrané peníze použijeme?

To je to nejlepší nakonec…

A co jiného to může být, než odměny pro Vás jako podporovatele a potencionální investory. Také se zde dozvíte na co peníze použijeme. Předem děkuji, že jste dočetli až sem a pojďme se společně podívat na to nejdůležitější pro Vás. Odměny jsou rozděleny podle výše vašeho příspěvku:

 1. Přispějte 100 Kč a více pro dobrý pocit…
 2. Přispějte 500 a více, získejte 3 měsíce členství v celém projektu včetně e-shopu
 3. Přispějte 1000 Kč a více, získejte 6 měsíců členství v celém projektu včetně e-shopu
 4. Přispějte 2000 a více, získejte 12měsíční členství v celém projektu včetně e-shopu + možnost získat pasivní příjem (vysvětlím níže)
 5. Přispějte 5000 a více, získejte doživotní členství v celém projektu včetně e-shopu + možnost získat pasivní příjem + Budete tváří projektu a získáte čestné místo v síni slávy (pokud budete chtít být vidět 😊)

U odměny 4. a 5. jsou zmíněné možnosti získání pasivního příjmu, a to bych zde rád momentálně vysvětlil. V prvé řadě chci sdělil podstatnou informaci o tom, na co bude použita vybraná částka. Vše to souvisí i s vámi a zajištěním příjmu pro Vás.

Cílová částka příspěvků: 1 000 000 Kč

Z této částky bude 300 000 kč použito na vytvoření online prostředí klubu, partnerského programu a online kanceláře, a v neposlední řadě na propojení klubu s e-shopem. Tento klub bude přímo na webu www.evolucex.cz K vytvoření a zprovoznění členské sekce a dílčích sekcí potřebujeme: Webové aplikace a práce profesionálů z oblasti vývojářů a IT specialistů. Na to máme zajištěnou spolupráci a brzy se na tom začne pracovat…

Zbylých 700 000 Kč bude použito na již připravenou marketingovou kampaň, která čeká na spuštění, jakmile se naplní naše cílová částka. 4ím dříve ji naplníme, tím dříve se rozjede tento stroj nazvaný „Milionová strategie“. Tato kampaň bude cílit na spotřebitele a bude se opírat o důvěru Vás jako přispěvatelů…Tím pomůžeme vám i projektu EvoluceX nabrat opravdu světelnou rychlost v jeho šíření…Proč tak velká částka do marketingu? Protože jak jsem zmínil pro nás je důležité získat co nejvíce členů, abychom mohli:

 1. Zajistit co nejvýhodnější nabídky pro naše členy a zajistit stabilitu a důvěru pro další kroky celého projektu, takže na počtu opravdu záleží.
 2. Chceme vám jako přispěvatelům zajistit pasivní příjem a to tak, že se s vámi podělíme o odměnu za členství rovným dílem. A to za to, že poskytnete příspěvek, vložíte do nás důvěru a že nám pomůžete rozběhnout celý projekt tím, že se přidáte.

 A jak to tedy může vypadat a co konkrétně můžete získat?

Zde hraje roli výše příspěvku, rychlost a pořadí…Jednoduše čím dříve a více přispějete tím více a rychleji můžete získat pasivní příjem. Hned vysvětlím.

 Rozhodnete se přispět a učiníte tak. Jakmile projekt dosáhne cílové částky a bude ukončen budeme vyhodnocovat kdo a v jakém pořadí investoval a v jaké výši. Na základě těchto dat budete registrováni do našeho odměňovacího systému, ke kterému dostanete přístup a uvidíte, jak se Vám začne tvořit příjem. A z čeho?

 Po spuštění Marketingové kampaně s cílem získat spotřebitele se nám začnou postupně registrovat ti, kteří chtějí získat právě levné nákupy a zaplatí za to členský příspěvek a jak už bylo zmíněno, chceme se s Vámi podělit.

 Z každého členského příspěvku vám vyplácíme odměnu ve výši 50 %. Jak to bude vypadat v praxi. Dejme tomu, že aktuálně budou lidé chtít využít nabídky na 3měsíční členství, protože chtějí levně nakoupit na blížící se Vánoce… Takže se začnou postupně hrnout a my dle pořadí našich přispěvatelů je budeme řadit do jejich partnerských účtů. Teď trochu počtů pro lepší pochopení, proč je rychlost a výše příspěvků důležitá.

 Cílová částka je 1 000 000 Kč

 A bereme to, že 60 % přispěvatelů si bude chtít zajistit pasivní příjem a zbylých 30 % přispěje za menší odměny. Jsou to teoretické výpočty. 600 000 Kč bude tedy od přispěvatelů, kteří chtějí získat podíl na pasivním příjmu (Příspěvek bude 2000 Kč a výše). Když budeme předpokládat, že každý přispěje částkou 2000 Kč a máme 300 přispěvatelů.

 Naše Kampaně cílí na nákupní sílu v ČR, která je momentálně 4 000 000 domácností. Ve spolupráci máme profesionální marketingovou agenturu, která má za sebou velice výborné výsledky při tvorbě kampaně a cílení na zvolený trh, a tím jsou naši budoucí spotřebitelé. Pokud tedy marketingovou kampaní dosáhneme na průměrné výsledky této agentury bavíme se zde o získání 5 % procent z celkových 4 000 000 domácností. To je 200 000 domácností. Když se budu bavit o podprůměru, kterých se dosahuje v kampaních na internetu tak získáme 3 % z celkového počtu (ale toto není náš cíl), ale bavme se i o nejhorším scénáři. Pokud by s námi do projektu vstoupilo pouze 120 000 uživatelů i přesto vám ukáži co každý z vás může získat. 120 000 uživatelů/ 300 přispěvatelů = 400.

 Takže každý získá do svého partnerské účtu 400 spotřebitelů, kteří zaplatí 3měsíční členství (1110 Kč). V tuto chvíli každému z vás náleží odměna 50 % = 555 Kč x 400 spotřebitelů = 222 000 Kč

 No krásné zhodnocení za velice nízké riziko, a to pouze Investicí 2000 Kč nemyslíte? A víte, co? Pokud s námi uživatel zůstane a zaplatí si další členství, tak je stále ve vašem účtu a vy i nadále pobíráte 50 % z jeho měsíčního příspěvku, a to je ten pasivní příjem o kterém tu celou dobu hovořím. Co na to říkáte? Asi bych dlouho neváhal…pojďte nás podpořit a získejte pasivní příjem a spoustu dalších výhod, které se postupně dozvíte. A to se aktuálně bavíme o tom nejhorším scénáři. A jak by vypadal ten více dle našich představ reálný scénář? 😊

 Podle reklamních kampaní z historie víme, že dokáže agentura, se kterou spolupracujeme udělat výsledek i 5, 10 a více procent. My cílíme na 8 % protože víme, že naše služba přinese lidem mnohem větší hodnotu, než je samotný měsíční příspěvek, a to se bavíme o začátku celého projektu. Takže i to je cíl, aby uživatelé měli potřebu s námi zůstat a využít další přidané hodnoty našeho klubu. 8 % procent znamená 320 000 spotřebitelů…Nyní si zkuste zjistit kolik kde nakupuje zákazníků, ať si můžete srovnat realitu, ale pozor každý e-shop bojuje s cenou, u nás toto neplatí…proto k nám zákazníci přijdou, protože na naše nabízené ceny nikdo nedosáhne…

 A co tedy můžete získat, pokud přispějete jako jediní například 10 000 Kč? A budete v pořadí výše. Jednoduše máte právo na zařazení spotřebitelů do vašeho účtu dříve, a v 5× větším počtu (10 000/2000=5). Dříve dosáhnete i zvýšení příjmu. No a výsledek? Ten se Vám bude zdát až neuvěřitelný. Pokud vezmu ideální scénář bavíme se o 320 000 spotřebitelích získaných v marketingové kampani

320 000/300 = 1066 spotřebitelů na každý podíl. Vy máte podílů 5×1066 = 5330 spotřebitelů ve vaší kanceláři. Tj. příjem u 3měsíčního členství 5330 × 555 Kč =

WAU 2 958 150 Kč …NEUVĚŘITELNÉ, ŽE?

Takže je tady poslední otázka na Vás, chce být milionářem? Není na co čekat, podpořte nás a zajistěte si takový příjem o kterém se vám ani nezdá…no ono se to nezdá nikomu, ale bavíme se tady o skutečném tržním podílu, kterého lze reálně dosáhnout, pokud máme konkurenční výhodu, řešíme lidem problém a nabízíme úsporu…a to my máme!

Nicméně Vánoce se blíží a je třeba jednat, ať chytíme tuto vlnu včas 😊

 No a částka 2000 Kč je dnes hodně nebo málo? Když se nad tím zamyslíme a uvědomíme si, že minimálně v nákupech tuto částku dostaneme zpět tak nemůžete prodělat… Je to tak? A věřte, že naše Vize a cíle jsou jasné a pokud se povede tento projekt rozjet…nikdo nás už nezastaví. Ve finále stačí pouze 500 lidí, kteří si chtějí zajistit pasivní příjem a podílet se na projektu, který má za cíl pomáhat lidem včetně nám všem, a dále zlepšit aktuální prostředí ve kterém žijeme a v neposlední řadě tu je pro naše budoucí generace.  Děkuji všem za přečtení, sdílení, a ještě jednou vás vyzývám pojďte a přispějte, společně tak změníme vše, co nefunguje.

 Jsem otevřen jakékoliv diskuzi, konzultaci a online prezentaci…Možné i osobní setkání, pokud to bude časově možné

 Mějte skvělý den a vidíme se v projektu EvoluceX, který nám reálně změní životy

Petr Jakš

Chcete zakladateli projektu něco vzkázat?

Pro zobrazení či přidání vzkazu musíte být přihlášeni na Facebooku a mít ve svém prohlížeči povolená cookies třetích stran.

Vystavíte mi potvrzení o daru?

V režimu Donio Plus Potvrzení o daru nevystavujeme my, ale zakladatel projektu po úspěšném ukončení projektu.

Kdy mohu očekávat svou odměnu?

Odměny realizuje zakladatel projektu do 90 dní po úspěšném ukončení projektu. Do této doby se všem přispěvatelům ozve.

Co se děje s penězi, pokud se cílová částka nevybere?

V momentě, kdy se v projektu nevybere více než 25% z cílové částky, se vybrané finance refundují přispěvatelům.

Mohu si u vás objednat daný produkt/službu, na kterou běží sbírka?

My v Donio samotnou výrobu/poskytování neprovozujeme, jsme pouze platforma, přes kterou je možné na výrobu přispět. Pokud máte zájem o některý z produktů, na které jsou u nás podpůrné kampaně, kontaktujte prosím vždy jejich zakladatele uvedené v popisu projektu.

Mohu platit ApplePay?

Aktuálně v rámci sekce Donio Plus není možné platit způsobem ApplePay, pouze kartou online či bankovním převodem

Na příběh zatím nikdo nepřispěl. Buďte první.

Přemýšlíte jak této sbírce pomoci ještě víc?

Přidejte Dobrovýzvu a složte se společně s přáteli v rámci narozeninové oslavy, ve firmě, nebo na sportovní akci.

Jak Dobrovýzva funguje

 1. Přidejte Dobrovýzvu – vymyslete vlastní název a úvod.
 2. Sdílejte ji s přáteli, kolegy či ve své komunitě, aby se do pomoci zapojilo co nejvíce dárců.
 3. Vybrané finance přiřadíme k této sbírce, i když se nevybere celá částka.

U této sbírky nejde Dobrovýzvu přidat, protože sbírka už byla ukončená.

Vyberte si odměnu

Donio je určeno také zakladatelům zajímavých nápadů, které může kdokoliv finančně podpořit. Komerční projekty na Donio nejsou realizované podle zákona o veřejných sbírkách, který zahrnuje pouze veřejně prospěšné aktivity. Více si můžete přečíst v našich Obchodních podmínkách.

Chcete založit sbírku nebo projekt?

Začít vybírat

Podpořte projekt a získejte atraktivní odměnu