Diecézně-misijní mezinárodní seminář Redemptoris Mater v Českých Budějovicích, který je katolickou institucí pro formaci mladých mužů ke kněžské službě v českobudějovické diecézi. Po devítileté formaci by Seminář měli opouštět kněží-misionáři, kteří budou sloužit lidem na území jižních Čech, zvláště pak lidem v sociálně, ekonomicky i existenciálně těžkých situacích, lidem osamoceným a potřebným.










