Vybrané finance bych použil na handbike, díky kterému bych se mohl posunout dál. Dělat zase to co mě baví a mohl se dostat do lepší kondice a myslím si, že by mi to i zdravotně velice prospělo. Moc sportů dělat nemohu, ale tento mezi ně nepatří. Byl by to sen se zase vrátit do sedla kola sice trochu jinak, ale myslím si, že o to víc bych si toho vážil. Kdyby se nepodařila vybrat cílová částka, tak bych se pokusil na něj dosáhnout i jinou cestou, ale věřím, že by se to nějak udělalo. Kdyby se náhodou vybralo více, tak bych rád peníze využil na zubaře, kterého taky tak nutně potřebuji a kdyby zbylo něco i tak, tak rád podpořím nějakou organizaci. Mám jednu konkrétní jmenuje se Avalone Pálí nás to taky. Je to prevence a pomoc dětem po popáleninovém úrazu.
