Davídek se narodil jako zdravý klučina, ve dvou letech se ale vše změnilo. Přestal komunikovat, jen skákal a křičel. Velmi rychle byla diagnostikována porucha autistického spektra. I přes mnoho terapií se stav nezlepšoval. Davimu je teď 12 let- nemluví, nerozumí a přidala se epilepsie. Přesto co mu život naložil se hodně snaží vystupovat ze své bezpečné zóny a komunikovat i se světem.











