Ahoj, jmenuji se Amy, jsou mi 4 roky a běžně jsem veselá a hravá FrBulka, bydlím s mojí paničkou a mopsí ségrou Lusy, kterou jsme před necelými dvěma lety adoptovaly ze špatných podmínek. Před měsícem mě začala bolet záda a panička se mnou „utíkala“ k doktorům, na klinice Jaggy v Brně mi udělali magnetickou rezonanci a hned akutně operovali vyhřezlou plotýnku. Týden jsem byla hodně bolavá, ale pak se mi ulevilo a začala jsem být zase usměvavá fenka.. Bohužel se mé problémy vrátily a nyní jsem znovu na klinice, kde mě opět čeká magnetická rezonance a reoparace. Protože jsou tyto zákroky (nyní mě čeká již druhá operace) a následné rehabilitace cenově velmi náročné, potřebovala by tentokrát panička, která pravidelně přispívá na různé psí spolky (Francouzské potěšení, OZ Frbul, Tlapky na cestě apod.), ale také i jinak pomáhá obzvláště nám placatým čumáčkům, pomoct s tím, aby mohla uhradit vše podstatné a já mohla zase s ní a se ségrou užívat spokojeného a veselého života.











