7. 4. 2023 7:22
Chceme moc moc moc poděkovat všem dobrosrdečným dárcům, kteří přispěli dohromady, tak nádhernou částkou na našeho Urfýčka. Ani jsme to nečekali, o to více si vážíme moc každé přispěné korunky v této sbírce a že srdce Vám všem moc děkujeme ❤❤❤ Dvakrát do měsíce jezdíme na kontroly, které stojí nemalé peníze plus léky, které už bude Urfýček do konce svého života brát, takže každá korunka z této sbírky jde jen a jen na něj. Už jsme v tom za 100 000,-, takže není pochyb, kam penízky jdou 😊 Byl to učiněný zázrak, to, že nám Urfýček přežil operaci a následující týdny. Na poslední kontrole před týdnem se do ordinace sešli všichni doktoři a sestřičky a koukali nevěřícně na Urfýčka, jak je zase krásný a statný a těší se životu, že opravdu tohle byl zázrak, že jiný pejsek už by to dávno nezvládl. 😌 Urfýk už pár týdnů krásně papá, někdy až moc 😅 teď totiž dělá, to, co nikdy nedělal a sežere úplně vše naštěstí, takže mu nevadí ani jeho doživotní ledvinové diety, ledvinové granulky, konzervičky a mslky 😊 Játra už má v lepším stavu, hodnoty se zlepšují, díky lékům, akorát bude už navždy žít s chronickým zánětem ledvin, ten je bohužel neléčitelný, ale díky lékům udržitelný pod kontrolou ☺ Papání léků mu problém nedělá, myslí, si, že je to mlska a že mu to naše dvě kočičky a fenečka chtějí sníst, tak je raději vždycky rychle slupne 😅😅😅 Pevně věříme, že s námi zůstane ještě pár krásných psích let🥰🥰🥰 Všem moc děkujeme❤❤ ❤ Děkujeme za to, že je na světě ještě stále tolik lidiček s obrovským srdíčkem ❤❤❤