Náš spolužák Sváťa Kysela je ve svých 51 letech, bohužel, těžký diabetik.
Po amputaci pravé nohy pod kolenem a prstů na levé noze je, samozřejmě, velice omezen v pohybu.
My, jako jeho spolužáci, bychom mu rádi touto cestou pomohli k elektrické tříkolce, kterou si přeje, a která mu umožní zajet si do přírody, na nákup, za kamarády, prostě ho alespoň trochu vrátí do běžného života.










