Jde o sbírku pro péči o mého pejska Adíka. Jelikož už je mu 14 let a je nemocný, potřebuje v podstatě neustálou péči. Doživotně už musí brát antibiotika, nevidí a neslyší. Bere i léky na srdíčko a na prokrvení. Léky jsou velmi nákladné. Adík má stařeckou demenci, takže už je to trochu jiný pejsek než býval. Je to takové miminko-dědeček.
Mnoho lidí mi už řeklo, ať Adíka utratím, ale moje srdce by to nevydrželo, a já vidím, že Adík chce ještě žít, a já ho chci nechat dožít. Sice už špatně chodí, ale chuť do života stále má a snaží se. Je to bojovník. Jelikož ale kvůli tomu, že se o něj chci starat, nemohu pracovat více než pár hodin a nevím, jak to bude pokračovat, zakládám sbírku, abych se o něj mohla postarat. Pejsci nám dávají tolik lásky a věrnosti a zaslouží si, abychom se o ně postarali ve stáří a nemoci.











