Sbírku jsem se rozhodla založit pro holky maminku Kamču a holčičku Emičku, které bohužel přišly při tragické autonehodě o jejich milovaného tatínka Míru. Jejich rodina patří mezi naše celoživotní dobré přátele, kteří vždy byli ochotni a připraveni nám pomoct. Díky jejich štědrosti a ochotě moje koně mohou spokojeně žít na jejich pozemku, čehož si nesmírně vážím. O to víc, mě, mojí rodinu i celou naší vesnici Dobřejovice tato tragédie zasáhla. Vím, že peníze holkám jejich tatínka Míru nenahradí, ale aspoň jim trochu ulehčí obtížnou životní situaci.











