Řekli si že až vše bude hotové udělají svatbu, která se konala týden před touto katastrofou. V ten den ještě ale netušili, že o týden později budou bez střechy nad hlavou. A hlavně bez všech těch věci na které se těch 10 let dřeli aby dětem zajistili DOMOV. Nemovitost byla samozřejmě pojištěna a tak rodina doufá, že si časem opraví/postaví novou střechu nad hlavou ale nebude to asi hned. 🙏
Na zahradě měli velké stání pro 2 auta, garáž, bazén, dětské hřiště, trampolínu a zůstalo jim pouze pár metrů pozemku kde je holá tráva.
Tahle situace je náročná hlavně pro ty dvě děti, které nemají kromě jednoho plyšáka nic svého. A pořad se ptají, kdy půjdou zase domů, hrát si do svých nových pokojíčků.