Můj syn Ondra,je skoro 13ti letý kluk s velkým smyslem pro humor, který rád plaval,jezdil na kole, bavil se s kamarády a dělal běžné věci jako jeho vrstevníci.O letních prázdninách prodělal cévní mozkovou příhodu, která je v jeho věku ojedinělá.Ráda bych touto sbírkou financovala co nejintenzivnější rehabilitace, které pojišťovna nehradí a které mu pomůžou,aby normálně chodil , plně ovládal obě poloviny těla a navrátil se do běžného života.Jako matka samoživitelka jsem přerušila své podnikání,abych mohla být Ondrovi neustále po boku a pomáhala se vším,co ho navrátí zpět do běžného života plného radosti a úsměvu.










