Ondrášek je 8 letý milý a hodný chlapeček, který trpí DMO a hypotonií. Tuto nemoc mu způsobil cytomegalovirus, kterým jsem já matka onemocněla v těhotenství, projevuje se obyčejným nachlazením. Paní primářka nám po vyšetřeních sdělila, že má poškozený mozeček virem a bude ležáček. Pro rodiče je to opravdu velká rána, tak jsme začali bojovat. Od 2 let pravidelně dojíždíme na neurorehabilitace, díky kterým Ondrášek ležáček není. Rehabilitace jsou velmi finančně náročné. Na 1 rok potřebujeme cca 260 000 tisíc, a nyní také na potřebujeme 40 OOO tisíc na doplatek pro pořízení invalidního vozíčku.











