Jmenuji se Tea, je mi 10 let a jsem takový malinkatý prcek s kterým se život nemazlil.
No, nebudu vyprávět všechno, ale něco málo vám o sobě tedy povím. Do nedávna jsem byla tam, kam se pejskům moc nechce, ale prostě sem tam musela být a to pěkně dlouho. Už tam sem byla hodně nemocná, ale znáte to, tam se nic moc neřeší a když řeší tak krátkodobě. Já to také moc neřešila, ale každou chvíli mě pod bradičkou narostla boulička a to bolelo a tak mě vždycky jehlou odebrali to škaredé co v tom bylo a byl chvíli klid. A pak zas a zas. No, to vám štěknu, mám velký problém se slinnou žlázkou a čeho se moc bojím je právě ta operace, která je nutná a urgentní, protože jiná léčba už nezabírá a moje nová panička je ze všeho moc smutná.










