Rádi bychom písně, které si doma a na koncertech už nějakou dobu společně zpíváme, zaznamenali na CD. K natáčení některých písní se chystáme přizvat i děti z řad našich příbuzných a blízkých a děti z dětského domova, který u nás na vesnici (Krompach) máme.
Všechny songy jsou autorské. Zásadní je pro nás kvalita textu a to, aby písně bavily i dospělé posluchače.











