Dobrý den. Jsem učitelem zpěvu na Základní umělecké škole Františka Jílka v Brně. Když jsem se dozvěděl o náhlé, nečekané smrti tatínka mých dvou žáků – Honzíka a Lucinky – rozhodl jsem se okamžitě jednat. Vím, že bez naší pomoci to nemohou sami zvládnout.
Paní Marta s panem Tomášem přivedli na svět čtyři krásné, hodné a pokorné děti. Z obou rodičů vždy vyzařovala láska, pokora, skromnost, vstřícnost a starostlivost. Proto mě velmi zasáhla zpráva o úmrtí jednoho z nich.
Navíc paní Marta letos v říjnu nastoupila po mateřské dovolené zpět do zaměstnání jako zdravotní sestra do Hospice sv. Alžběty na 0,4 úvazek, aby ještě mohla zvládat starost o děti a domácnost, když byl manžel na služebních cestách.
Dokážete si asi představit, jak moc se nyní zúžil jejich rodinný rozpočet.
Bez naší pomoci to nebudou schopni zvládnout.
Prosím, pomozme jim.










