Jmenuji se Kubíček a mám skoro 5 let. Moc jsem pospíchal na tenhle svět a narodil jsem se předčasně ve 31 týdnu těhotenství.. Po porodu jsem prodělal sepsi a bohužel mě postihlo krvácení do mozku,které způsobilo spastickou triparézu.. Nechodím a špatně sedím, dále mám vývojovou vadu páteře, srdíčka a mám epilepsii..











