Rádi by jsme se Vám představili. Jsem jednoočko a jmenuji si Akim, mám brášku Mishu a sestričku Bibi. Jsme cca 3měsíční koťátka. Našel nás milý pán, který nás chodil krmit nedaleko svého domečku, ale už kočičku doma má a nemohl si nás nechat a tak nám našel novou maminku, která se nás ujala a poskytla nám domov. Už teď pěkně papáme a jsme pěkný rošťáci.
Nová maminka nás vzala k paní veterinářce, kde nám vyčistili ouška, která jsme měli plná svrabu, taky nám vyčistili kožíšky od blech a brzy se jdeme naočkovat. Ale za nedlouho až nám bude 5 měsíců nás musí vykastrovat, všechny tři. Já Akimek mám nemocné očičko, které už nejde zachránit a tak zůstanu jako jednoočko, paní doktorka říkala, že až budu starší, že mi očičko musí vyndat a zašít, aby mě nebolelo.











