Ellince které je 11let a přes všechny své diagnózy je moc šikovná a statečná. Problém nastal ve 4, 5letech kdy ji byl diagnostikovaný Aspergerův syndrom, ADHD, a další diagnózy jsme dostávaly postupně u všech lékařů kam jsme přišly. (oční, neurologie, psychiatrie, kardiologie) Nyní s věkem se jí přidala úzkostná panika z dopravních prostředků a zoofobie. Věkem se její stav zhoršuje.
Každý den vypadá u Ellinky stejně drží pevně stereotyp. Ráno ji odvezu do školy, odpoledne vyzvednu že školy a Ellinka se těší teď v zimních měsících domů na odpočinek a relaxaci. Doma si udělá úkoly, když je potřeba jelikož je moc šikovná úkoly má rychle hotové a tak může jít jak ona říká vypnout mozek a pustit si relaxační hudbu a u toho si třeba lakuje nehtíky protože móda ji baví velice mimo hudby. U těchto věcí velice dobře relaxuje aby se jí i lépe večer usínalo a ráno byla odpočatá a připravena na další den.
