Velmi nás zasáhlo úmrtí naší spolužačky a kamarádky Martiny. Chtěli jsme alespoň v něčem přispět zarmoucené rodině, a proto jsme s laskavým svolením založili sbírku pro její rodinu, zejména její dvě děti.
Martina i přes všemožné životní těžkosti uměla žít naplno, a i ve chvílích velké osobní tíže byla srdečná k lidem okolo a i ze svého mála ještě uměla rozdávat.
Pro Martinu byli její syn Martínek a dcera Nelinka vším, a i kvůli nim do poslední chvíle věřila, že se uzdraví. Ačkoliv s nemocí bojovala dlouho, snažila se neztrácet optimismus.









