Dominiček je malý chlapeček, kterému osud zatím pořád jen nakládá. Od narození trpí dětskou mozkovou obrnou a sekundární epilepsií. Jeho vývoj zatím odpovídá tříměsíčnímu miminku. Zatím se neplazí, nesedí, nemluví a nechodí. Ale má obrovskou snahu a chuť toho všeho dosáhnout. Věříme, že díky naší společné snaze všeho jednou dosáhne.
Dominiček je usměvavý chlapeček se šibalským pohledem. Proč zakládáme tuto sbírku a prosíme Vás o pomoc?? Dominiček absolvuje léčbu kmenovými buňkami na Slovensku, šestkrát ročně jezdíme na neurorehabilitační pobyty. Z našeho rodinného rozpočtu jsme schopni utáhnout veškeré ubytování a mnoho naježděných kilometrů za cvičením a k lékařům. Ale veliké, spolehlivé a tak potřebné auto nejsme schopni z vlastních prostředků uhradit. Tak Vás prosíme o pomoc, zda nám s tím trochu pomůžete. Ať můžeme pokračovat v naši našláplé ale finančně náročné cestě. Naši cestu můžete sledovat na Instagramu nebo FB na profilu mama.bojovnika.











