Dobrý den, ráda bych požádala hodné lidi, pokud by přispěli třeba jen malou částkou na operaci kyčelního kloubu pro našeho Baka, který trpí dysplazii. Pravou nohu jsme mu již nechali operovat tento rok na podzim. Z jara ho čeká operace druhé nohy. Vzhledem k momentální finanční situaci neušetříme s manželem 100tis. To je částka, kterou jsme celkově zaplatili za první operaci výměny kloubu – implantát, který se musel nechat vyrobit na zakázku, protože Bak je velkého vzrůstu a bylo potřeba o 2cm implantát větší, než byl v dostupnosti, pravidelné kontroly, kontroly kyčle RTG pod narkozou, léky proti bolesti, antibiotika a léky – kloubní výživa, které bude užívat stále. Měla jsem našetřeno na kuchyňskou linku, finance jsme investovali do Baka a stejně částka byla malá a museli jsme zbytek peněz řešit půjčkou. Kuchyňskou linku nemám, půjčku řádně splácíme, ale ničeho nelituji, důležité je, že Bakoušek má zdravou nohu. Po operaci nastaly komplikace a po čtyřech dnech musel Bak podstoupit reoperaci. Nikdy mi nepřestane v uších znít nářek Bakouše, když měl bolesti a člověk nemůže nijak pomoci. Jeli jsme 60km na pohotovost na kliniku, kam s Bakem jezdíme. Lékařský personál a pan doktor úžasný, přístup na 1, Bak šel okamžitě na RTG, kde nám bohužel pan doktor sdělil, že došlo k poškození implantátu a byla nutná reoperace z důvodu opravy poškozeného implantátu. Bak je mladý, jsou mu dva roky a budeme dělat vše proto, aby žil svůj plnohodnotný psí život. Naši psi jsou naši rodinný příslušníci, jsou naše všechno, proto se snažíme pro ně dělat maximum.










