Ráda bych Vám představila svého syna Adámka a zároveň sebe. Adámek se narodil 29. 8. 2020. Byl to můj třetí porod a bohužel se velmi zkomplikoval, proto následoval akutní císařský řez. Adámek byl po porodu resuscitován a měl celkovou sepsi, proto byl ihned převezen na jednotku intenzivní péče. Byla to bezmoc. Nemohla jsem ho mít u sebe, což bylo psychicky náročné a bála se co bude. Čekalo se jak se vše bude vyvíjet. Jeho stav se pozvolna lepšil, a proto jsme mohli být propuštěni domů. Jezdila jsem každý měsíc s Adámkem na RHB do nemocnice, protože se vyvíjel pomaleji. Všímala jsem si toho, že je něco jinak a má intuice mě neklamala. Kolem 3.roku nastal zlom.
Jsem vystudovaná zdravotní sestra, ale svoji profesi nedělám. Adámek navštěvuje MŠ, má asistentku. Přesto je velmi složité skloubit práci s rodinou a péčí o Adámka.
Adámkem má ještě dva sourozence. Klukům je 15 a 13 let. Jsem šťastná že je mám. Jsou moje hnací síla nevzdat se.










