Nikdy jsem si nemyslela, že někdy budu žádat o pomoc hodné lidi, bohužel dochází mi síly i finační prostředky. Jmenuji se Bety (32 let) a před šesti lety se mi zhroutil svět. Z aktivní ženy, pracující mámy dvouletého chlapce , trampky, skautky, která se snažila pomáhat, každému, kdo potřeboval, jsem se stala člověkem, který pomoc sám potřebuje. Od 18ti let mám diagnostikovanou RS se kterou jsem se naučila žít, bohužel k tomu mě postihla mrtvice, díky které jsem ochrnutá na levou polovinu těla a chůzi zvládnu jen na velmi krátkou vzdálenost několika metrů. Levou rukou nehýbu vůbec, proto i pohyb na invalidním vozíku zvládám s obtížemi. Mohu řídit auto, ale to současné( automat starý 20let a najeto 600tis. km) se mi rozpadá a je více v servisu než aby mi bylo ku pomoci. Bohužel 2× mi byl zamítnut příspěvek na auto, souběh mých nemocí není na příspěvek. Dojíždím na léčbu do 45 km vzdálené FN Olomouc, 2 x týdně na rehabilitace. Pomozte mi být znovu aktivní ženou, která zvládne svůj handikep a bude i svému synovi dobrou mámou, vozit ho do kroužků, do školy , skautu a hlavně znovu pomáhat nejen sobě. Potřebuji auto v automatu,které by mi pomohlo zdolat všechny bariéry .Děkuji všem předem za pomoc











