Aktualita ze čtvrtka 21. 5. 2020:
Vzhledem k tomu, že je vás tu opravdu hodně, kdo chce Filipovi přispět, rozhodli jsme se ve sbírce pokračovat. Částku jsme navýšili o 30 tisíc korun, které budou použity na asistenty pro Filipa, aby mohl jezdit do školy a ze školy téměř samostatně. Moc všem dárcům děkujeme.
---
Filip trpí dětskou mozkovou obrnou. Studuje na střední škole a většinu času tráví na mechanickém invalidním vozíku. Současný vozík má už od základní školy, tím pádem je pro něj už malý a má svá léta za sebou. Proto potřebuje nový vozík, který mu usnadní život a mobilitu. Cenu vozíku částečně hradí pojišťovna. Filip chtěl tentokrát rodičům ulevit a získat sám peníze na doplatek vozíku, proto se rozhodl pro tuto sbírku.










